شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۵

جداسازی دست مرد جوان از داخل چرخ گوشت صنعتی

ململی رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین از جداسازی دست یک مرد جوان از داخل چرخ گوشت صنعتی خبر داد و گفت: این فرد برای ادامه روند درمانی تحویل کادر درمانی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ ململی با اعلام این خبر افزود: دست راست این مرد جوان از مچ دست به پایین در چرخ گوشت گیر کرده بود، پس از اقدامات اولیه، آتش نشانان با احتیاط کامل برای اینکه آسیب بیشتری این مصدوم نبیند موفق به جداسازی بخش فلزی چرخ گوشت از دست این فرد شدند.

وی خاطرنشان کرد:: بعد از این حادثه، آتش نشانان قزوین در اتاق اورژانس بیمارستان شهیدرجایی زیرنظر پزشکان عملیات جداسازی دست از چرخ گوشت صنعتی چدنی را با سنگ فلز با موفقیت بدون اینکه مردجوان آسیب بیشتری ببیند انجام دادند.

ململی اظهار کرد: دست راست مرد جوان از مچ به پایین داخل چرخ گوشت صنعتی گرفتار شده بود که اقدامات اولیه درمانی روی این فرد انجام شدو آتش‌نشانان در یک عملیات بسیار حساس و پس از مدتی تلاش موفق شدند که بدنه ضخیم چرخ گوشت را شکاف دهند و دست این فرد را که از ناحیه انگشتان آسیب‌های زیادی دیده بود، خارج کردندو برای ادامه روند درمانی تحویل کادر درمانی دادند

 

انتهای پیام/.

تصاویر مرتبط