یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹

منتظری:

آماده باش کامل سازمان آتش نشانی قزوین در زمان بارش برف

مجتبی منتظری رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین از آماده باش کامل سازمان آتش نشانی قزوین در زمان بارش برف در شهر قزوین خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ منتظری افزود: همزمان با آغاز بارش برف در نقاط مختلف استان و از جمله شهر قزوین، همه ایستگاههای هشتگانه آتش نشانی قزوین به همراه نیروهای عملیاتی و یک ایستگاه استقراری در خیابان آزادی در آماده باش کامل هستند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در زمان بارش برف شاهد حوادث مختلف هستیم تصریح کرد: به منظور خدمت رسانی مطلوب تر نیروهای آتش نشانی به شهروندان و حضور به موقع در وقوع حوادث احتمالی از جمله تصادف، حریق ناشی از اتصال برق و پارگی کابل ها و سایر حوادث این سازمان در کنار سایر مجموعه های خدمات رسان شهرداری و نیروهای امدادی در آماده باش کامل است.

وی با تاکید بر رعایت موارد ایمنی وسایل گرمایشی از سوی شهروندان  عنوان کرد: شهروندان دودکش وسایل گرمایشی خود را حتما بررسی کنند تا از بروز حوادثی همچون گازگرفتگی جلوگیری شود.

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین اضافه کرد: رانندگان نیز در زمان بارش برف و هنگام تردد در شب با دنده سنگین و چراغ زرد حرکت کنند.

منتظری با بیان اینکه سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین آماده پاسخگویی به شهروندان است یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت بروز حوادث و یا راهنمایی ومشاوره، مراتب را با این سامانه در میان بگذارند.

تصاویر مرتبط